Dan otvorenih vrata škole

U petak, 22. travnja 2016. godine održava se Dan otvorenih vrata Katoličke gimnazije s pravom javnosti u Požegi.

Program započinje u 10, a traje do 15 sati.

Čast nam je pozvati Vas da nas posjetite i budete naš gost toga dana.

Otvorena vrata školeCilj nam je pokazati prostore naše škole svim zainteresiranima, ali još više želimo posvjedočiti otvorenost naših učenika, profesora i djelatnika koji se raduju susretu s posjetiteljima. Na neformalan, zabavan i doista raznolik način želimo predstaviti naše aktivnosti i život škole ponajprije osnovnoškolcima. Bit će tu caffe bar, upoznavanje antičke kulture i jezika, kreativne radionice, nagradna natjecanja, predstava, zabavna matematika, društvene igre, obilazak zgrade, kemijski i fizikalni eksperimenti i još mnogo toga.
Čekamo vas :)!

Za sve ostale informacije obratite nam se putem emaila tajnistvo@katolicka-gimnazija.hr ili na nasoj FB stranici.