Dan otvorenih vrata Hrvatskog vojnog učilišta “Dr. Franjo Tuđman”

U prigodi obilježavanja 25. obljetnice Hrvatskog vojnog učilišta “Dr. Franjo Tuđman” organiziran je Dan otvorenih vrata u Vojarni “Petar Zrinski” u Zagrebu dana 10. prosinca 2016. godine u cilju predstavljanja i promocije studijskih programa Hrvatskog vojnog učilišta “Dr. Franjo Tuđman” Oružanih snaga Republike Hrvatske.

Vojarna u Požegi želi zainteresiranim učenicima trećih i četvrtih razrednih odjela srednjih škola Požeško-slavonske županije prezentirati Hrvatsko vojno učilište “Dr. Franjo Tuđman” te promovirati obrazovanje kroz sustave školovanja Oružanih snaga Republike Hrvatske.

Dočasnička škola “Damir Tomljanović Gavran” osigurala je ručak u Hrvatskom vojnom učilištu “Dr. Franjo Tuđman” u Zagrebu i prijevoz zainteresiranih učenika autobusom kapaciteta 50 mjesta s polaskom iz Vojarne “123 brigade Hrvatske vojske” Požega sa sjedištem u Požegi u Ulici hrvatskih branitelja 2 dana 10. prosinca 2016. godine u 7 sati.

Zainteresirani učenici prijavljuju se osobi za kontakt, stožernoj narednici Ljubici Boras, na telefon broj 034/245-151, do popunjavanja kapaciteta autobusa, a najkasnije do 7. prosinca 2016. godine. Učenici koji se prijavljuju mogu se informirati o ispunjavaju i dostavljanju izjave roditelja o sudjelovanju u aktivnostima Dana otvorenih vrata Hrvatskog vojnog učilišta “Dr. Franjo Tuđman” kod osobe za kontakt.

Prijavljeni učenici, koji nisu u mogućnosti ispisati izjavu s ovih internetskih stranica, izjavu mogu dobiti u tajništvu radnim danima od 7 do 15 sati.

Izjava