Zaključci s 19. sjednice Školskog odbora

Na 19. sjednici Školskog odbora Katoličke gimnazije s pravom javnosti održanoj dana 27. ožujka 2018. godine:

1. Izgovorena je zajednička molitva i pozdravljeni su nazočni na sjednici Školskog odbora.
  1. Usvojen je Zapisnik s prethodne sjednice Školskog odbora Katoličke gimnazije s pravom javnosti održane dana 17. siječnja 2018. godine.
  1. Dana je prethodna suglasnost u vezi sa zasnivanjem radnog odnosa u Katoličkoj gimnaziji s pravom javnosti na temelju natječaja s Martinom Gucek na radnom mjestu profesora kemije i biologije.
  1. Usvojen je financijski izvještaj Katoličke gimnazije s pravom javnosti za 2017. godinu koji iznosi: ukupni prihodi u iznosu od 3.295.883,76 kuna i ukupni rashodi u iznosu od 3.317.809,03 kuna.
  1. Izvijestilo se o prikupljenim novčanim sredstvima u humanitarnoj akciji “Nisi sam” i prestanku ustupanja prostora Katoličke gimnazije s pravom javnosti Povijesnom društvu Požega za Zimsku školu arheologije.

Raspravljalo se o polici osiguranja za štete na imovini zgrade Odgojno-obrazovnog centra Požeške biskupije.

Dogovorena je nabavka još jedne kamere za izvannastavne aktivnosti.