Dan otvorenih vrata škole

I ove godine Katolička gimnazija će otvoriti vrata i predstaviti se kroz razne radionice. Tema je “Učenik nekad i sad“.
Dan otvorenih vrata Katoličke gimnazije u Požegi održava se u utorak 16. travnja 2019. godine.
Program započinje u 9, a traje do 15 sati.

Cilj #DOV2019 je pokazati prostore naše škole, ali još više želimo posvjedočiti otvorenost naših učenika, profesora i djelatnika koji se raduju susretu s posjetiteljima. Na neformalan, zabavan i raznolik način želimo predstaviti naše aktivnosti i život škole. Bit će tu vjeronaučna radionica, jezična radionica, novinarska radionica, upoznavanje antičke kulture i jezika, zabavna matematika, nagradna natjecanja i kvizovi, predstava, društvene igre, obilazak zgrade, kemijski i fizikalni eksperimenti i još mnogo toga.

VAŽNO!!! I ove godine organiziramo prijevoz učenika iz Brestovca, Jakšića, Kaptola, Kutjeva, Pleternice, Velike i Trenkova. Radi što bolje organizacije molimo vas da nas obavijestite do petka 12. travnja o broju zainteresiranih učenika koji bi koristili predloženi prijevoz na email marijan.pavelic@gmail.com.