S radom započinje Školsko planinarsko društvo “Pegaz”

U srijedu tijekom zadnjega sata u prostorima škole održano je predstavljanje plana i programa rada novoosnovanog Školskog planinarskog društva „Pegaz“. Društvo čije osnivanje seže u proteklu godinu sa svojim radom službeno kreće ove školske godine.

Profesor Miroslav Paulić za sve zainteresirane održao je kratku prezentaciju u kojoj je predstavio ciljeve Pegaza za ovu školsku godinu.

Zajedno sa suradnicima prof. Dominikom Pavelićem i vlč. Krunoslavom Siroglavićem te stručnim suradnikom, našim bivšim profesorom i sadašnjim ravnateljem KOŠ-a, Franom Barišićem kroz ovu školsku godinu organizirat će najmanje četiri planinarenja, kako u Požeško-slavonskoj županiji, tako i na području Hrvatske.

Prvo planinarenje trebalo bi se održati već ove subote, 19. listopada pohodom na Maksimov hrast. Svi zainteresirani mogu se pridružiti našim planinarima, a za sve daljnje informacije možete se javiti profesoru Miroslavu Pauliću.