Važna obavijest o radu škole

Obavijest roditeljima učenika, učenicima, djelatnicima i građanima (strankama)

S obzirom na to da je Vlada Republike Hrvatske donijela odluku da neće biti nastave u školama, zaposleni su bili na svojim radnim mjestima u opsegu i terminu kako je to do danas 19. ožujka 2020. godine odredio Ravnatelj.

Obavještavamo vas da će uslijed izmijenjenih okolnosti zgrada naše škole i školska knjižnica biti zatvorene za javnost od sutra 20. ožujka 2020. godine do daljnjega.

U slučaju administrativnih zahtjeva koje najčešće imate prema tajniku školske ustanove (informacije, ispunjavanje prijavnica, izdavanje potvrda, zahtjevi …), molimo vas da pošaljete poruku na adresu e-pošte tajnistvo@katolicka-gimnazija.hr s vašim obrazloženim zahtjevom.

Za redovite učenike koji povremeno rade nećemo posredovati tijekom proljetnog odmora učenika, dok će posredovanje za povremeni rad redovitih učenika tijekom ljetnog odmora učenika ovisiti o okolnostima s virusom o čemu će roditelji učenika i učenici biti obaviješteni.

Tajnica škole