Natječaj za STUDENT DIGI Award 2022

Poštovani,čast nam je što Vam imamo priliku predstaviti nacionalni natječaj za mlade inovatore “Student DIGI Award 2022“, koji studentima i školarcima daje priliku da se odmah, na početku svoje karijere bolje istaknu potencijalnim poslodavcima ili poslovnim partnerima. Natječaj organiziraju treći put za redom Jutarnji list i zastupnik u Europskom parlamentu Valter Flego.

Prijave se zaprimaju od 28. veljače do 28. ožujka 2022., te pozivamo učenike i studente da se prijave sa svojim inovacijama. Najuspješnije hrvatske mlade inovatore očekuju novčane nagrade, a nagradni fond je 50.000 kuna. Natječaj “Student DIGI Award 2021” lani je primio 21  prijavu, a 10 najboljih bilo je predstavljeno u Jutarnjem listu.

Dobrodošli ste! Uključite se brzo i jednostavno putem poveznice Prijava za natječaj proučite Pravila natječaja!

S poštovanjem,

Goran Ogurlić, glavni urednik