Zaključci s 10. sjednice Školskog odbora održane 28. ožujka 2022. godine u sjedištu Katoličke gimnazije s pravom javnosti

• Usvojen je Zapisnik s prethodne sjednice Školskog odbora jednoglasno.

• Usvojen je financijski izvještaj Katoličke gimnazije s pravom javnosti za 2021. godinu na prijedlog ravnatelja Ivana Bedeničića s prihodima u iznosu od 249.768,65 kn i rashodima u iznosu od 4.210.484,22 kn.

• Dano je na znanje o upitniku o funkcioniranju sustava financijskog upravljanja i kontrola Katoličke gimnazije s pravom javnosti za 2021. godinu.

• Raspravljalo se o raznome: o televizijskom prijenosu svete mise iz crkve sv. Lovre u Požegi na blagdan Cvjetnice, hodočašću Požeške biskupije u srpnju 2022. godine u Italiju, obilježavanju 15. obljetnice osnivanja Katoličke gimnazije s pravom javnosti i projektima općenito.