Zaključci s 14. sjednice Školskog odbora

Zaključci s 14. sjednice Školskog odbora održane 21. prosinca 2022. s početkom u 14:15 sati u sjedištu Katoličke gimnazije s pravom javnosti u učionici 4.b na drugom katu

• Usvojen je Zapisnik s prethodne sjednice Školskog odbora jednoglasno.

• Dana je prethodna suglasnost u vezi sa zasnivanjem radnog odnosa u Katoličkoj gimnaziji s pravom javnosti:

– na temelju natječaja s kandidatom Josipom Alaberom na određeno vrijeme na poslovima nastavnika geografije

– bez natječaja s radnicom Ivanom Barić na određeno vrijeme na poslovima nastavnika latinskog jezika.

• Donesen je Financijski plan Katoličke gimnazije s pravom javnosti za 2023. godinu, na prijedlog ravnatelja Ivana Bedeničića, koji iznosi:

preneseni rezultat poslovanja iz 2022. godine ukupno                                                           13.542,00 EUR,

prihodi ukupno                                                                                                                             654.806,00 EUR,

rashodi ukupno                                                                                                                            654.806,00 EUR.

• Raspravilo se o raznome:

– o provođenju samovrednovanja u Katoličkoj gimnaziji s pravom javnosti

– o interesu učenika za upis u prvi razred Katoličke gimnazije u školskoj godini 2022./2023.