Studentski centar Požega – obavijest maturantima

Studentski centar Požega poziva maturante da se učlane u Studentski servis te ostvare pravo rada preko Studentskog ugovora.
Učlanjenjem u Studentski servis, maturanti mogu raditi u bilo kojem dijelu Hrvatske.
Dokumenti potrebni za učlanjenje:
–uvjerenje iz škole da ste ove godine pohađali 4. razred ili presliku maturalne svjedodžbe
– isprintana Prijava za upis na fakultet sa www.postani-student.hr – “moji podaci”
ili
– nakon ljetnog upisnog roka uvjerenje fakulteta da ste upisali akademsku godinu 2023./2024.
– osobni ŽIRO ILI TEKUĆI RAČUN – na uvid kartica ili ugovor o otvaranju računa
– osobna iskaznica na uvid
Kod učlanjena maloljetne osobe roditelj mora potpisati suglasnost (osobno u Student servisu ili ovjerenom Izjavom kod javnog bilježnika da su suglasni da njihovo maloljetno dijete radi posredstvom Studentskog.
Za sve dodatne informacije možete se obratiti na telefon 034/271-057 ili na adresi Vukovarska 17/1 (u dvorištu fakulteta).