Matoševim tragom kreacije, KROACIJE

O 150. obljetnici rođenja velikoga Antuna Gustava Matoša OŠ Jure Kaštelana pokrenula je zajedno s još pet hrvatskih škola međuškolski projekt Matoševim tragom kreacije, Koracije s ciljem izrade istoimene e-knjige. 13. lipnja 2023., na točan datum Matoševa 150. rođendana, objavljen je mrežni zbornik u suradnji s Društvom profesora hrvatskoga jezika. Projekt Matoševim tragom kreacije, Kroacije ukupno okuplja više od 500 učenika i petnaestak učitelja i stručnih suradnika partnerskih škola.

Na projekt se s prošlogodišnjim recitalom naše dramske družine Duša moja čaroban je kraj prijavila i naša profesorica Marijana Ćorluka, a isti je uvršten u mrežni zbornik koji možete prolistati i iščitati putem poveznice u nastavku.

Matoševim tragom kreacije, KROACIJE