Zaključci s konstituirajuće, 1. sjednice Školskog odbora

Zaključci s konstituirajuće, 1. sjednice Školskog odbora održane 28. 2. 2024. u 14:00 sati

· Verificirani su imenovani članovi Školskog odbora nakon izvještaja o imenovanim članovima i objavljen je izabrani predsjednik Školskog odbora.

· Izabran je zamjenik predsjednika Školskog odbora.

· Usvojen je financijski izvještaj Katoličke gimnazije s pravom javnosti za 2023. godinu na prijedlog ravnatelja Ivana Bedeničića koji iznosi:

– ukupni prihodi 2023. godine u iznosu od                                                                              668.932,61 EUR

– ukupni rashodi 2023. godine u iznosu od                                                                              670.234,97 EUR

– rezultat poslovanja 2023. godine u iznosu od                                                                        – 1.302,36 EUR

– višak prihoda prenesen iz 2022. godine u iznosu od                                                             17.241,55 EUR

– višak prihoda raspoloživ u sljedećem razdoblju u iznosu od                                               15.939,19 EUR.

· Donesen je zaključak kojim se prima na znanje o popunjenom Upitniku o funkcioniranju sustava financijskog upravljanja i kontrola za 2023. godinu o kojem je izvijestio ravnatelj Ivan Bedeničić.

· Raspravljalo se o raznome:

– o promjeni na radnom mjestu vjeroučitelja

– o promoviranju Katoličke gimnazije s pravom javnosti u 2024. godini

– o sportskim susretima katoličkih, srednjih škola u Republici Hrvatskoj u 2024. godini kojima je Katolička gimnazija s pravom javnosti domaćin.