Vintage sportski dan u Kutjevu

U četvrtak, 26. rujna 2024. godine u Kutjevu se povodom Europskog tjedna sporta održao Vintage sportski dan. U organizaciji je sudjelovalo Ministarstvo turizma i sporta zajedno s Udrugom La Bella Vita koji vode naše dvije bivše učenice Emi Majin i Ana Grgić, a sudjelovale su razne udruge i klubovi iz Požeško-slavonske županije. Svi sudionici imali su priliku pokazati svoje vještine i znanje u sportu, uživati u rekreaciji na otvorenom ili, jednostavno, u dobrom društvu. Naše su učenice u sklopu Volonterskog kluba pod vodstvom prof. Nikoline Bodolović predstavljale našu školu, dok se sportska grupa koju vodi prof. Mario Raguž pokazala na terenu. Uz sve sportske aktivnosti, posjetitelji su u predivnom atriju Dvorca Kutjevo mogli pratiti program i nastupe plesnih skupina.

Foto: Klara i Matija