Županijsko natjecanje srednjih škola u nogometu za djevojke

f4f5f18a-3d9f-4659-ae8d-d7ce48a19fa5Jedna pobjeda i jedan poraz

Učenice naše škole koje vole najsporedniju stvar na svijetu – nogomet, sudjelovale su na županijskom natjecanju srednjih škola. Natjecanje se održavalo u sportskoj dvorani Tomislav Pirc a sudjelovalo je sedam srednjih škola. Opet nas ždrijeb nije mazio pa smo prvu utakmicu igrali protiv Ekonomske škole koja na kraju osvaja drugo mjesto u odličnom finalu gdje su pobjednika odlučili penali. Ekonomke su bile tvrd orah za našu oslabljenu ekipu koja je dala maksimum u današnjem natjecanju. Utakmica je završila pobjedom Ekonomika rezultatom 3:2. Oba pogotka za ekipu postigla je naša kapetanica, izvrsna Tara Stipanović. U drugoj utakmici pobjeđujemo ekipu Tehničke škole rezultatom 3:1. Hat-trik za naše djevojke ponovno postiže neumorna učenica prvog razreda Tara Stipanović.

 

2b849a24-059a-4723-8104-26fe95cf01c4Moramo također pohvaliti sve djevojke koje su predstavljale našu školu na njihovu zalaganju, borbenosti i sportskom karakteru koji krasi mladog sportaša. Tako su uz Taru Stipanović nastupale učenice prvog razreda Marta Lončar, borbena Iva Budimir i kreativna Ela Ešegović, odličnom vratarkom pokazala se učenica trećeg razreda Monika Kovačević dok su odlične maturantice također dale svoj doprinos – Emu Thür, Elizabeta Vuković, Ingrid Bubak i Paula Cikojević. Nedostajalo je nekoliko igračica koje bi zasigurno pojačale našu ekipu, a među njima sigurno možemo istaknuti Mariu Franjić koju očekujemo slijedeće godine.