Naše djevojke prvakinje županije u badmintonu

Djevojke i mladići naše škole sudjelovali su na županijskom natjecanju srednjih škola u badmintonu koje se održavalo u Pleternici. Prošle godine su naše učenice osvojile prvo mjesto županije i treće mjesto na regiji. Interes prema badmintonu ove godine su pokazali i mladići iako se prvi puta susreću sa ovim sportom. Ove godine je natjecanje konkurentnije jer se uključila srednja škola iz Pakraca. Sudjelovala je i Gimnazija i Ekonomska škola iz Požege u obje kategorije. Utakmice su se igrale na način da je odigrao svatko sa svakim, a naše igračice su pobijedile sve tri srednje škole dok su mladići poraženi u sve tri utakmice. Naše su učenice izborile nastup na regiji, a datum i mjesto natjecanja još nije određeno. Tako su na natjecanju sudjelovali mladići i djevojke naše škole.

Mladići: Vid Bagarić, Filip Holjevac, Matej Raguž i Sven Abramović.

Djevojke: Tara Stipanović, Iva Budimir, Ela Ešegović i Katarina Puharić.

Voditelj ekipa je bio Mario Raguž, prof.

Prisjetimo se da su naše nogometašice ove godine izborile nastup na regiji i očekujemo datum sudjelovanja, a isto je pošlo za rukom našim učenicama u badmintonu. Specifična je situacija da imamo svestrane sportašice pa će tako Tara Stipanović, Iva Budimir i Ela Ešegović na oba regionalna natjecanja.

ČESTITKE CURAMA NA PRVOM MJESTU I MLADIĆIMA NA SUDJELOVANJU

REZULTATI:

Djevojke:
KKG-GIMNAZIJA-3:0
KKG-SŠ PAKRAC-3:2
KKG-EKONOMIK-3:0
Mladići:
KKG-GIMNAZIJA-0:3
KKG-EKONOMIK-1:3
KKG-SŠ PAKRAC-0:3