Dar-koncert Glazbene škole

U petak 2. prosinca u koncertnoj dvorani Glazbene škole održan je koncert na kojem su prisustvovali i učenici naše škole. Naši učenici posjetili su Glazbenu školu u sklopu otvorenja koncertne sezone. Koncertna sezona otvorena je za učenike osnovnih i srednjih škola, ali i za djecu vrtićke dobi. Koncerti se održavaju unazad dva tjedna te će se održavati do kraja polugodišta. Cilj ovih koncerata je podići kulturnu razinu učenika već od najranije dobi i time popularizirati različite stilove glazbe. Upravo zbog toga su se na priredbi mogli čuti instrumenti poput bisernice, brača, klarineta i drum seta. Poseban nastup imao je Mješoviti zbor Glazbene škole otpjevavši svoj repertoar pjesama među kojima su se našli i The Sound of Silence i Pokemon. Solo nastupom predstavila se i sopranistica Mirta Topalušić koja je otpjevala pjesmu El Corredor. Na kraju je ravnatelj Valentin Škorvaga najavio slične koncerte koji će se održavati i u idućem polugodištu.