Županijsko iz geografije

16976621_1468855919815319_847450477_nU četvrtak 23. veljače održano je Županijsko natjecanje iz geografije u prostorijama Osnovne Škole Julija Kempfa u Požegi. Nakon svečanog otvorenja i pozdravnog govora ravnateljice Kornelije Sabljak i predsjednika Županijskog povjerenstva Ivana Šumige u 10 sati započelo je natjecanje. U stanci između natjecanja i objave rezultata učenici su mogli sudjelovati u kvizu i kratkom predavanju koje su organizirali domaćini.

Naravno, i ove su godine sudjelovali i naši učenici te postigli prilično dobre rezultate. Tako je u kategoriji drugih razreda Stjepan Klapšić osvojio treće mjesto, a u kategoriji četvrtih drugo mjesto osvojila je maturantica Jana Jularić, a na trećem mjestu se našla maturantica Monika Kovačević. Čestitamo učenicima, ali i njihovom mentoru Josipu Katiću na ostvarenom uspjehu.