IZLET KRUGOVACA U TURNIĆ

I ove godine krugovci su početak svojega rada obilježili izletom u Turnić. U ponedjeljak 25. rujna 2017., ignorirajući kišovit, dan zaputili smo se put Starih fenjera gdje su nam ljubazni vlasnici prepustili čitav prostor restorana kako bi uz ukusan ručak održali radionice upoznavanja i pripremili se za novi projekt koji nam slijedi. Ravnatelj Katoličke gimnazije počastio je ručkom krugovce svoje škole te smo u ozračju radne i razigrane atmosfere osmislili svoje osobne iskaznice u formi kolaža te dogovorili rad na projektu pod nazivom „Kanižlićeva barokna Požega“. Bit će to suradnja s Osnovnom školom Antuna Kanižlića koja obilježava godinu Kanižlića prilikom koje će krugovci svojom izložbom doprinijeti toj našim susjedima a i nama važnoj obljetnici. Dio toga radnog ozračja možete pogledati u našoj galeriji fotografija.