Zaključci s 4. sjednice Nastavničkog vijeća

Na 4. sjednici Nastavničkog vijeća Katoličke gimnazije s pravom javnosti održanoj dana 3. studenoga 2017. godine:

1. Usvojen je Zapisnik s prethodne sjednice Nastavničkog vijeća Katoličke gimnazije s pravom javnosti održane dana 26. listopada 2017. godine bez primjedbi.

2. Odlučeno je da učenik 1. razreda Gimnazije (informacija ograničena) (informacija ograničena) promijeni upisani obrazovni program u Katoličkoj gimnaziji s pravom javnosti u obrazovni program klasičnu gimnaziju.

3. Određeni su sadržaj, način i rokovi polaganja razlikovnog ispita iz nastavnog predmeta Grčkog jezika za 1. razred učenika (informacija ograničena), koji mijenja obrazovni program u Katoličkoj gimnaziji s pravom javnosti.

4. Upozoreno je na obvezu učenika i djelatnika da brinu o urednosti prostora i pozvano je na obraćanje pozornosti na uključivanje i isključivanje uređaja za nastavu i rasvjete u prostoru Katoličke gimnazije s pravom javnosti.