Božićni koncert Glazbene škole

Jedan od najvećih svjetskih glazbenika, Ludwig Van Beeethoven rekao je da je glazba posrednik između duhovnog i osjećajnog života. Vođeni upravo time učenici naše škole i ovaj su advent posjetili Glazbenu školu Požega gdje je za njih priređen koncert animacijskog tipa, zadnji u ovoj koncertnoj sezoni, na kojemu su se predstavili učenici srednje glazbene škole. Kroz kratki program naši učenici su mogli vidjeti i poslušati tamburaški orkestar, brass kvintet i Trio nuovo od sastava, a kao solistički instrumenti predstavljeni su harmonika, flauta, bisernica i klavir. Na samom početku ravnatelj Glazbene škole gosp. Alen Kovačević pozdravio je naše učenike i profesore te ih pozvao na tri božićna koncerta koji će se održati 20., 21. i 22. prosinca na kojemu će se predstaviti učenici Glazbene škole koji su osvajali nagrade na brojnim natjecanjima. Zahvalni Glazbenoj školi na pozivu radujemo se daljnjoj suradnji.