KOŠARKAŠICE DRUGE NA REGIJI

županja košarka 5
Martina Pandža Brnić

Županijska su natjecanja u sportu već odavno završena, a polako se primiče kraj i natjecanjima na regionalnoj razini. Naše su djevojke nakon izvrsnih rezultata u stolnom tenisu i badmintonu ostvarile još jedan veliki uspjeh na regionalnom natjecanju skupine istok. Uzmemo li u obzir da u ekipi imamo samo dvije učenice koje se aktivno bave košarkom drugo mjesto na regionalnoj razini je izvrstan rezultat. Jučer su naše djevojke u prvoj utakmici pobijedile domaćina Gimnaziju rezultatom 58:30 da bismo u finalnoj utakmici bili poraženi od brodske Klasične gimnazije rezultatom 60:29. Treće mjesto osvojile su djevojke iz Županje dok su posljednje Đakovčanke, predstavnice Osječko-baranjske županije. Sve djevojke odigrale su odlične utakmice, a posebno se svojom efikasnošću istaknula kapetanica Martina Pandža Brnić, kao i, specijalizirana za  trice, Teodora Sakoman. Osim navedene dvije igračice na natjecanju su još sudjelovale Tara Stipanović, Ela Ešegović, Valentina Bunjevac, Nikolina Berić, Filipa Grgurić i Patricija Mandić. Nakon natjecanja nastavili smo zajedničko druženje u restoranu, a zatim i u McDonald’su u Slavonskom Brodu.