Je li se radio naradio i u Primoštenu?

Učenici naše škole sudjelovali su od 21. do 23. ožujka na državnoj smotri LiDraNo u Primoštenu. Iako su radijsku emisiju pod vodstvom mentora Marijana snimali novinari Romana Ronta i Domagoj Zubović te tehničar Leon Fogadić, na smotri je nedostajala bolja polovica – Romana. Između 25 predloženih radijskih emisija stručno je povjerenstvo u sastavu Marijane Češi, Lade Martinac Kralj, Srđana Nagića i Adriane Tomašić za državnu smotru odabralo sedam najboljih među kojima je časno mjesto dobila i emisija naših učenika.
Ponosni smo na predstavnike naše škole koji su za okruglim stolom pokazali visoku razinu stručnosti i osvojili članove povjerenstva i druge sudionike i tako stekli zavidno drugo mjesto i javno emitiranje emisije.
Sudjelovanje u smotri LiDraNo svojevrsna je nagrada koja je osim ugodnog boravka otvorila nove vidike našim novinarima po pitanju radijskog stvaralaštva.