DJEVOJKE I MLADIĆI SUDJELOVALI NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ KOŠARKE

U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc danas je održano Županijsko natjecanje u košarci za učenike i učenice srednjih škola . muškoj konkurenciji nastupile su četiri školske ekipe. U polufinalu je ŠSD Gimnazija svladala ŠSD Ekonomik rezultatom 44:26 dok je u drugom polufinalu ŠSD Obrtnik svladao KG rezultatom 30:24. Treće mjesto osvojila je ekipa Ekonomika koja je pobijedila KG rezultatom 45:40. U finalu je Gimnazija s uvjerljivih 59:12 svladala Obrtnik.

Za KG su nastupili: Valentin Lovrić, Karlo Kuburdžić, Stjepan Jovanović, Filip Zelenika, Toni Radić, Fran Abramović, Emanuel Berišić, Matej Kosanović, Bruno Raguž i Emanuel Begić.

Kod djevojaka nastupile su samo dvije ekipe. Gimnazija je u teškoj i neizvjesnoj utakmici punoj preokreta pobijedila KG rezultatom 23:22.

Za KG-su nastupile: Martina Bošković, Ana Šain, Klara Bogadi, Teodora Sakoman, Ivona Matanović, Monika Sabljić, Magdalena Černušak, Josipa Majstorović i Lea Majski.