Naše rukometašice druge na krilima „čuda od djeteta“

Za nama je i županijsko natjecanje srednjih škola u rukometu za djevojke. Naše su djevojke uvjerljivo pobijedile ekipu Ekonomik 9:2, a u finalu su, nažalost, izgubile od djevojaka iz Srednje škole Pakrac 19:13. Uzimajući u obzir da smo u ekipi imali tek jednu vrhunsku rukometašicu, Magdalenu Černušak, a Pakrac cijelu ekipu rukometašica, djevojke su se odlično držale na terenu do posljednje minute. Motivacije, borbe i htijenja nije nedostajalo, a posebno je motivirana bila naša kapetanica Magdalena Černušak koja je postigla sva 22 pogotka za našu ekipu. Žao nam je što se pozivu nisu odazvale i neke bivše rukometašice koje bi sigurno pomogle našim djevojkama u još boljem predstavljanju škole. One koje su se odazvale predstavile su školu u najboljem svjetlu iako u ovome sportu nikada nisu sudjelovale.

Za KG su nastupale: Magdalena Černušak (C), Ivona Matanović, Mia Jelušić, Tea Šolić, Lorena Grgić, Monika Sabljić, Martina Bošković, Nina Milevoj, Tea Tabak i Žana Jularić, dok je voditelj bio prof. Mario Raguž.