Predbožićni prijem kod županice Antonije Jozić

Na tradicionalnom predbožićnom prijemu kod županice Antonije Jozić, za učenike koji su na državnoj razini ostvarili zapaženije rezultate, i ove je godine Katolička gimnazija imala svoje predstavnike. Ovaj put to su bili učenici koji su Školu predstavljali na Državnoj smotri LiDraNo u travnju u Vodicama – Matej Antolović, Magdalena Černušak, Izabela Klesinger i Helena Makarević te njihov mentor Miroslav Paulić. Mali svečani program održao se u Glazbenoj školi Požega, a upravo toj svečanosti najviše su doprinijeli učenici Glazbene škole izvedbama svojih glazbenih točaka. Učenike, mentore i ravnatelje pozdravila je i sama županica te im dodijelila pohvalnice, ali i respektabilne novčane nagrade.