Učenici vježbaju, nastavnici, roditelji..?

Nije zato što je siječanj, pa je pomodno, nego naša školska teretana redovito prima posjetitelje koji drže do tjelesne aktivnosti i uviđaju važnost brige o sebi. Drugu godinu za redom nastavljaju s aktivnosti preventivnog projekta U zdravom tijelu zdrav duh – očuvajmo tjelesno i mentalno zdravlje mladih. Profesor Mario Raguž upoznao je i prezentirao našim prvašima sportske sprave kojima raspolažemo te ih podučio u korištenju. I ostali razredi priključuju se vježbanju. Teretana je besplatna za sve učenike škole te postoji mogućnost vježbanja i po završetku nastave. U nastavku projekta psihologinja Nikolina Bodolović provest će radionice za učenike i razrednike Mentalno zdravlje mladih i predavanje o spavanju kao činitelju mentalnog zdravlja. Učenici vježbaju, nastavnici, roditelji..?