TREĆE MJESTO NA POLUZAVRŠNOM NATJECANJU 

b04828a0-1f4d-4c7a-847b-2beb84b154faRegionalno poluzavršno natjecanje u badmintonu ove godine održalo se u Osijeku. U istom danu natjecanje se odvijalo za mladiće i djevojke srednje škole i djevojčice i dječake iz osnovnih škola. Naše učenice predstavljale su Požeško-slavonsku županiju, a sudjelovale su četiri najbolje ekipe iz četiri slavonske županije. Naše učenice pobijedile su ekipu Brodsko-posavske županije, ali su poražene od ekipa Osječko-baranjske i Vukovarsko-srijemske županije. Možemo slobodno reći da smo zadovoljni uspjehom jer nedostatak ozlijeđene Katarine Puharić bio je prevelik za ostvariti nešto više u ovome natjecanju. Zalužne za osvajanje pehara za 3 mjesto jesu Iva Budimir, kapetanica, Tara Stipanović, Maria Franjić i Monika Lončarević. Ekipu je vodio Mario Raguž, prof.

Čestitke našim djevojkama!