Zajedno u novo došašće

U suglasju s posebnošću vremena koje je započelo jučerašnjom prvom nedjeljom došašća, jutros je radni dan KG-a i KOŠ-a započeo također sasvim posebno. U kršćanskom zajedništvu okupili su se djelatnici ovih dviju ustanova na misnom slavlju prve zornice koje je predvodio osnivač msgr. Antun Škvorčević u koncelebraciji prečasnog Ivice Žuljevića, ravnatelja KOŠ-a vlč. Želimira Žuljevića te dvojice vjeroučitelja Krunoslava Siroglavića i Marijana Pavelića. Zornici su prisustvovali i kolegijaši koji su slavlje animirali ministriranjem i lektorskom službom. Ovom prilikom otac biskup blagoslovio je novoizgrađenu kapelicu Odgojno-obrazovnog centra za koju je rekao da kapela treba služiti djelatnicima i učenicima Katoličke osnovne škole i Katoličke gimnazije u Požegi za njegovanje sabranosti srca pred Isusom Kristom, kako bi bili ljudi iskustva njegove prisutnosti, bili budni na mjeru njegovih nada i iščekivali ono što dolazi iz njegovih mogućnosti.