Najava promjena u radu i organizaciji tijekom proljetnog odmora učenika

Proljetni prazniciProljetni odmor učenika u školskoj godini 2015./2016. započet će 21. ožujka 2016. godine.

Roditeljima učenika i učenicima najavljujemo promjene u radu i organizaciji zaposlenih u školskoj službi koji će zbog proljetnog odmora učenika i godišnjih odmora radnika Katoličke gimnazije s pravom javnosti promijeniti radno vrijeme s roditeljima učenika, učenicima i strankama.

Tajništvo će raditi od 21. do 23. ožujka 2016. godine od 08:00 do 14:00 sati.

Roditelje učenika i učenike pozivamo da administrativne radnje (izdavanje potvrda, ovjeru dokumenata, ispunjavanje i ovjeru obrazaca te drugo) zahtijevaju u radno vrijeme tajništva.

Informacije o radnom vremenu ostalih zaposlenih u školskoj službi mogu se dobiti u radno vrijeme tajništva osobno, putem telefona ili adrese e-pošte tajnistvo@katolicka-gimnazija.hr.

Proljetni odmor učenika u školskoj godini 2015./2016. završit će 25. ožujka 2016. godine.

28. ožujka 2016. godine Uskrsni je ponedjeljak i blagdan Republike Hrvatske te nenastavni dan.

Nakon proljetnog odmora učenika, od 29. ožujka 2016. godine nastava se izvršava prema redovitom rasporedu sati, a zaposleni u školskoj službi rade prema redovitom radnom vremenu.