Tribina za mlade: „Vrijeme u kojem živimo – selfizam, relativizam i postmoderna“

silva vrdoljakPozivamo sve učenike, posebno maturante na tribinu „Vrijeme u kojem živimo – selfizam, relativizam i posmoderna“ koja će se održati 11. svibnja 2016. godine u 13:00 sati u Dvorani sv. Terezije Avilske u Požegi.

Centar “Pro vita et familia” Požeške biskupije u cilju promicanja moralnih načela Katoličke Crkve o životu, braku i obitelji, koja proizlaze iz Božjeg nauma o čovjeku organizira tribinu za mlade.

Predavanje će održati Silvana Vrdoljak, teolog i predsjednica Centra za hagioterapiju Slavonski Brod. Nakon izobrazbe i formacije za rad u hagioterapiji, od 1999. godine radi individualni rad s hagiopacijentima. Voditelj je mnogobrojnih seminara, tribina, radionica i hagioterapijskih skupina. Od 2004. godine započinje specifičan rad na području prevencije ovisnosti, održavanjem stručnih predavanja u osnovnim i srednjim školama za učenike, roditelje i prosvjetne djelatnike. Suvoditelj tribine je Ana Matković, psihologinja u Katoličkoj osnovnoj školi u Požegi.