Daruvarske toplice

13450792_1217388644946870_7668050487360977263_nUčenici 3.a razreda prošloga su tjedna u pratnji razrednika Leonarda Đakovića i profesora Josipa Katića zasluženo uživali na nagradnom izletu u Daruvarskim toplicama. Tom su im se prilikom pridružile i učenice 1.b razreda, Ana Šimunović i Tara Stipanović te sin profesora Đakovića, Emanuel. Izlet su zaslužili kao nagradu za pobjedu na međurazrednom natjecanju koje se svake školske godine provodi u školi pri čemu su pokazali veliko zajedništvo, trud, kreativnost, ali i snalažljivost. Škola kroz ta natjecanja, a onda i nagrade, pokazuje da je, osim uzornog vladanja i odličnih ocjena, i odgojni dio obrazovanja jako bitan u životu škole, a tako i zajedništvo među djelatnicima i učenicima. Kako izlet ne bi ostao samo na uživanju i kupanju, pobrinuo se profesor Josip Katić koji je učenicima povijesno i geografski predstavio grad Daruvar.