Upoznajmo se i poštujmo različitosti – moj prijatelj u invalidskim kolicima

dsc_0789Dana 29. rujna u prostorijama naše Škole održana je radionica i predavanje na temu “Upoznajmo se i poštujmo različitosti – moj prijatelj u invalidskim kolicima” pod vodstvom Silvije Crnković, prof. psiholog i Marije Krip, dipl. psiholog.
S obzirom da je u našu školu od ove školske godine svojom različitošću obogatio učenik u invalidskim kolicima, pred djelatnike i učenike škole stavljen je novi izazov i prilika za stručnom edukacijom i razvijanjem istinskih ljudskih vrijednosti. Voditeljice radionice održale su zanimljivu radionicu nakon koje su otvorena mnoga pitanja i prilike za razmjenu mišljenja.
Naša škola je škola koja nastoji promicati inkluziju i toleranciju, a nakon ovog novog iskustva nadamo se da ćemo biti još spremniji prihvatiti divni svijet različitosti.dsc_0792