Tema natjecanja iz vjeronauka

olimpijada_grada-za-srednju-skolu-1Dragi učenici, danas je službeno objavljena tema ovogodišnje vjeronaučne olimpijade: “Misijska djelatnost Crkve”. Ove godine je za vas građu pripremila Nacionalna uprava Papinskih misijskih djela u RH.

N.B. Poglavlje pod naslovom “Misijske ustanove Katoličke Crkve” ide kao dodatak za državno natjecanje, te ga nije potrebno pripremati prije navedene razine. U građi ima dijelova koji su obilježeni žaruljicom – za one koji žele znati više te kao takvi ne ulaze u natjecanje.

Želimo vam puno uspjeha u pripremi natjecanja za koje građu možete preuzeti OVDJE.

Upute za natjecanje možete preuzeti OVDJE.

Prijave za školskog natjecanje koje je, kao i inače, individualno, traju do 1. prosinca 2016. godine, a upisati se možete kod vjeroučitelja Marijana.

Vremenik natjecanja:

• Školsko: 3. veljače 2017.
  • Županijsko-biskupijsko: 2. ožujka 2017.
  • Državno: 5. – 7. travnja 2017.