Županijsko natjecanje u krosu

untitled-1Danas se održavalo Županijsko natjecanje u krosu za mladiće i djevojke srednjih i osnovnih škola PSŽ. Katolička gimnazija prijavila je četiri mladića koji su predstavljali našu školu. Prema dobivenim rezultatima u školskom natjecanju za županijsko smo predložili: Svena Abramovića 4a, Marka Gelenčira 4b, Lovru Pavlovića 4b i Juru Miličevića 3b. Natjecanje se održavalo u parku kraj Orljave, a sudjelovalo je šest srednjih škola i ukupno u konkurenciji 28 mladića natjecatelja. Upravo najbolji od 28 natjecatelja i ispred svih u cilju je slavio Sven Abramović. Kako je bodovanje u krosu ekipno na kraju smo osvojili četvrto mjesto. Marko Gelenčir zauzeo je 14. poziciju, Jure Miličević 16. dok je Lovro Pavlović bio 17. Iako su ostali naši mladići bili u sredini poretka nismo ovoga puta uspjeli stati na postolje kao ekipa. Čestitamo dečkima. Ekipu je vodio Mario Raguž, prof.