Tridesetak metara u zrak sada za 5 sekundi

DSC_0031DSC_0830Prošla godina bila je godina brojnih radova u i oko naše škole, a ovih su dana završeni radovi vezani i uz lift koji će nekim ljudima uvelike olakšati njihov posao ili pak dolazak na neki od katova škole. Tako će zasigurno naše tehničko osoblje od sada sve radne materijale i pomagala moći prevesti, a ne nositi iz, recimo, prizemlja u potkrovlje. Prije svega to su domar škole, g. Vlado Bošnjaković, ali i naše spremačice i kuhari. Danas se sav materijal od galona s vodom ili uredskoga papira i ostaloga materijala pa sve do namirnica za školsku kuhinju puno jednostavnije i brže prenosi do kuhinje na prvome katu ili uredskih prostorija na trećemu. Tu je, svakako, i naš učenik Ivan Jambrek zbog čijeg se dolaska u našu školu i ubrzala izgradnja lifta kako bi i njemu i domaru Vladi olakšali i ubrzali njegov dolazak i odlazak iz škole. Ovim putem još jednom zahvaljujemo g. Miljenku Crnjcu, ravnatelju OŠ Zdenka Turkovića iz Kutjeva koji nam je za prvu ruku posudio transporter za kolica kojim se Ivan služio i u svojoj osnovnoj školi. Ivan je također prokomentirao da će i njemu i Vladi od sada biti puno lakše, ali i da od sada i on sam može pobjeći s nastave.