Predstavljanje škole u Novoj Kapeli

DSC_8876 U ponedjeljak 15. svibnja Marijan Pavelić je s trojicom maturanata na poziv vjeroučitelja Roberta Kupčaka posjetio osnovnu školu “Antun Mihanović” u Novoj Kapeli gdje su imali priliku susresti učenike osmih razreda i njihove roditelje. U školi su ih dočekale razrednica osmoga razreda i još neki učitelji te ravnateljica prof. Ruža Babić. Budući da je tema susreta odabir i upis srednje škole, naši su predstavnici progovorili o Katoličkoj gimnaziji u Požegi.

 

DSC_8887Nakon srdačne dobrodošlice koju je izraila ravnateljica, nazočnima je prikazan kratki film o Katoličkoj gimnaziji. Maturanti Petar Petrović i Marko Gelenčir su progovorili učenicima o obrazovnim programima koje gimnazija nudi, ali i o vlastitom iskustvu škole koja im je pomogla u cjelovitom sazrijevanju. Odgovarajući na najčešća pitanja razbili su česte predrasude o gimnaziji kao katoličkoj školi, a vrhunac svega bila je scenska izvedba “Dobri dečki”. Oduševljenim domaćinima na kraju su podijelili informativno-promotivne materijale o školi i pozvali ih u Požegu.

DSC_8920