Prijateljska košarkaška utakmica

DSC_0088Na spomendan sv. Franje Asiškoga Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića iz Slavonskog Broda proslavila je Dan škole. Košarkašice naše škole dobile su poziv da svojim dolaskom i revijalnom utakmicom s košarkašicama prijateljske Klasične gimnazije uveličaju njihov dan, a jednako tako započnu jednu novu i, nadamo se, uspješnu suradnju i to ne samo na sportskim terenima. Pod vodstvom bivše učenice Klasične gimnazije i naše pedagoginje i profesorice Ivane Brekalo, djevojke su se pokazale dostojnim protivnikom i odigrale odličnu utakmicu. U sastavu su bile E. Ešegović, T. Sakoman, I. Budimir, N. Šolić, T. Stipanović, V. Bunjevac, a posebno se istaknula Martina Pandža Brnić. Domaćini su pokazali nešto bolju igru i pobijedili, a naša ekipa pokazala je još jednom pravo zajedništvo i sportski duh.

DSC_0160