SPORTSKE AKTIVNOSTI U KG-u 2017./2018.

Provedene sportske aktivnosti u Kg-u 2017/18 godine.

Pred kraj školske godine smijemo se osvrnuti na sportska događanja koja smo organizirali i na kojima smo sudjelovali, a samim time na jednom mjestu i spomenuti sve uspjehe naših sportaša. U rujnu smo tradicionalno obilježili HOD na kojem su svojevrsnim sletom na Trgu svete Tereziji sudjelovali svi učenici i 002djelatnici škole. U veljači smo u sklopu vježbaonice organizirali školu skijanja na Vlašiću. Veliki broj učenika sudjelovao je u organizaciji 7. humanitarnog malonogometnog turnira Nisi sam koji se ove godine održao u Velikoj za obitelj Kesić iz Požege. Posebno smo održali školsko natjecanje u badmintonu uz  redovite vježbaonice iz nogometa, košarke i badmintona. Nastupali smo na županijskim natjecanjima iz futsala za mladiće i djevojke, košarke za mladiće i djevojke, u badmintonu su se okušale i pokazale najboljima naše djevojke te, na kraju, stolni tenis za mladiće i djevojke. Naše učenice sudjelovale su u organizaciji regionalnog natjecanja u stolnom tenisu kao i u volontiranju na državnoj razini. U stolnom tenisu za djevojke prvaci smo županije, a na regiji smo osvojili treće mjesto. Na županijskom natjecanju iz futsala za mladiće osvojili smo četvrto mjesto dok su djevojke u futsalu zauzele treće mjesto. Košarkaši su osvojili drugo mjesto, a djevojke kao prve izborile su regionalno natjecanje. Na regiji u Županji osvojili smo drugo mjesto. U badmintonu za djevojke prvaci smo regije u Osijeku nakon kojeg smo se plasirali na državnu razinu u Poreču gdje smo osvojili četvrto mjesto.

 

FUTSAL M (ŽUPANIJSKO) 4. mj.

Filip Holjevac, Filip Kocijan, Matej Raguž, Stjepan Jovanović, Antonio Pranjić, Ivan Grbavac, Vlaho Berišić, Lovro Podoljak, Valentin Lovrić i Karlo Kuburdžić

FUTSAL Ž (ŽUPANIJSKO) 3. mj.

Tara Stipanović, Iva Budimir, Ela Ešegović, Martina Pandža Brnić, Valentina Bunjevac, Patricija Mandić, Marta Lončar i Nikolina Berić

KOŠARKA M (ŽUPANIJSKO) 2. mj.

Borna Španić, Slaven Alerić, Vlaho Berišić, Mario Janković, Lovro Hlebec, Josip Vuković, Fran Abramović, Oliver Pudić, Antonio Lipovac i Leon Fogadić

KOŠARKA Ž (ŽUPANIJSKO) 1. mj.

Martina Pandža Brnić, Iva Budimir, Ela Ešegović, Tara Stipanović, Teodora Sakoman, Nikolina Berić, Valentina Bunjevac, Maja Grgić i Patricija Mandić

KOŠARKA Ž (REGIONALNO, Županja) 2. mj.

Ela Ešegović, Tara Stipanović, Teodora Sakoman, Nikolina Berić, Valnetina Bunjevac, Patricija Mandić, Martina Pandža Brnić i Filipa Grgurić

BADMINTON Ž (ŽUPANIJSKO) 1. mj.

Iva Budimir, Tara Stipanović, Katarina Puharić i Ela Ešegović

BADMINTON Ž (REGIJA  Osijek) 1. mj.

Iva Budimir, Tara Stipanović, Katarina Puharić i Ela Ešegović

BADMINTON Ž (DRŽAVNO Poreč) 4. mj.

Iva Budimir, Tara Stipanović, Veronika Černušak i Ela Ešegović

STOLNI TENIS Ž (ŽUPANIJSKO) 1. mj.

Tara Stipanović, Marta Lončar, Veronika Černušak i Ana Somunja

STOLNI TENIS Ž (REGIJA Požega) 3. mj.

Tara Stipanović, Marta Lončar, Veronika Černušak i Ana Somunja