Predbožićni prijem u Županiji

U četvrtak 13. prosinca 2018. u prostorima Županije održan je prijem učenika, mentora i ravnatelja osnovnih i srednjih škola s područja Požeško- slavonske županije koji su postigli odličan uspjeh na državnim natjecanjima. Na početku je sve prisutne pozdravio zamjenik župana Vedran Neferović, čestitao im na postignutim rezultatima i poželio im sreću u daljnjem radu. Među nagrađenima su i učenici naše škole te njihovi mentori. Nagradu za prvo mjesto na državnom natjecanju iz likovne umjetnosti, LIK 2018., dobio je Karlo Bleiziffer te njegova mentorica prof. Vera Ćuže-Abramović. Nagradu su, također, dobili i prošlogodišnji maturanti Leon Fogadić, Romana Ronta i Domagoj Zubović kao i njihov mentor prof. Marijan Pavelić za sudjelovanje na državnoj smotri LiDraNo s radijskom emisijom Je li se radio naradio?, a nagradu u ime škole primio je ravnatelj Ivan Bedeničić.