Korizmeni program

KORIZMENI PROGRAM U KATOLIČKOJ OSNOVNOJ ŠKOLI I KATOLIČKOJ GIMNAZIJI U POŽEGI

06. ožujka, Pepelnica / Čista srijeda – sveta Misa (Katolička osnovna škola i Katolička gimnazija)

09. ožujka – hodočašće Katoličke osnovne škole u nacionalno svetište sv. Josipa u Karlovac

11. ožujka – duhovna obnova za učenike Katoličke gimnazije u Požegi. Duhovnu obnovu predvodi mr. Ivan Grbešić, pastoral mladih sisačke biskupije. Tema: „Učitelju, što mi je činiti?“

• 12,00 – kateheza
  • 12,45 – sv. Ispovijed
  • 13,15 – euharistijsko klanjanje

29. ožujka – duhovna obnova za djelatnike Katoličke osnovne škole i Katoličke Gimnazije u Požegi i Virovitici te za djelatnike Katoličke osnovne škole u Novskoj.
Duhovnu obnovu predvodi mr. Vinko Mamić, ravnatelj Prve katoličke osnovne škole u Zagrebu.

• 16,30 – kateheza
  • 17,30 – sv. Ispovijed
  • 18,00 – pobožnost križnog puta
  • 18,30 – sv. Misa

30./31. ožujka – XXI. križni put mladih Požeške biskupije (vlč. Marijan Pavelić).

17. travnja – Pobožnost Križnog puta za sve učenike Katoličke osnovne škole na Kalvariji u 12,00 sati (vlč. Ivica Bošnjak).

Svaki tjedan pobožnost Križnog puta po razredima u Katoličkoj gimnaziji (vlč. Marijan Pavelić).

Svaki tjedan u korizmi mogućnost sv. Ispovijedi utorkom u 11,00 – 12,00 sati za sve učenike i djelatnike (vlč. Ivica Bošnjak) u školskoj kapelici.