Team building Nautesa

U bespućima mrežnih prostranstava zatekoh jednu misao koja kaže da je bolje raditi na dobroj ideji nego samo imati dobru ideju. Na početku svake školske godine odmoreni i okrijepljeni – puni novih ideja na svim životnim planovima – dolazimo s novim idejama i u naše izvjestiteljske družine – TV i novinarsku. Nisu samo ideje nove, i voditeljska je ekipa u TV sekciji nova – prof. Dominik Pavelić Jr. i prof. Miroslav Paulić pokušat će nastaviti s radom koji je u TV sekciji započeo vlč. Marijan Pavelić Sen. i u samo nekoliko godina tako visoko podigao ljestvicu da u nju zasad njegovi nasljednici tek glavom zapinju. Njegovo iskustvo i znanje, njegov elan i predanost prepoznali su u obrazovnim institucijama i grada Požege, ali i šire, tako da će njegovo mentorstvo pionirima Paveliću Jr. i Pauliću biti itekako korisno i potrebno.

Dobro je, ugodno i korisno bilo i danas na zajedničkom druženju gotovo 40 članova ovih dviju družina u Starim Fenjerima u Turniću. Stari i mladi, iskusni i ”novi”, novinari i TV ekipa okupili su se kako bi osjetili to zajedništvo, upoznali nove članove, okušali se u novinarskim tehnikama i vještinama snimanja i fotografiranja, ali i na sportskom megdanu.