Na radost nacije repriza inauguracije!

Tradicionalno se kolendalo ili maškaralo u KG-u i ove godine. Iako se nikoga, nasreću, nije spaljivalo, ali se zato kolinjalo, inauguriralo, sudilo i, naravno, zabavljalo. Pozivu na maškaranje odazvali su se svi (osim maturanata) i možemo reći da su ove godine i svoje kolege i povjerenstvo ponovno oduševili originalnošću, pripremom, a onda i izvedbom. Tako su učenici 3.a priredili sasvim realistično kolinje u Bektežu kod domaćina Stipe, dok je 3.b aktualizirao situacije-probleme na granici RH – BiH; drugi su se razredi zabavili u hipijevskom stilu (2.a), dok je 2.b priredio S(L)udnicu; prvi su razredi oduševili zrelošću i maštovitošću pa smo u 1.a pogledali jedan KG-ovski dnevnik (imamo kandidate za TV sekciju Nautes op.a.), a u 1.b prisustvovali reprizi inauguracije novoizabranog predsjednika RH – s Josipom Lisac, također. Da povjerenstvu nije bilo lako donijeti odluku za prezentacije koje su bile na vrlo visokom nivou, govore i bodovi koje donosimo u prilogu. Zahvaljujemo svima na maštovitosti i trudu, na zdravom smijehu i zabavi, pa do iduće godine. A od sutra – memento mori!

 

REZULTATI MEĐURAZRENOG NATJECANJA – MAŠKARE

Rezultati natjecanja u maškarama prema komisiji (maksimalan broj bodova 160):

1.B razred – 158 bodova

3.A razred – 157 bodova

3.B razred – 150 bodova

2.B razred – 147 bodova

1.A razred – 140 bodova

2.A razred – 133 boda

Rezultati prema bodovima koji će se zbrajati s dosada osvojenima:

1.B razred – 8 bodova

3.A razred – 7 bodova

3.B razred – 6 bodova

2.B razred – 5 bodova

1.A razred – 4 boda

2.A razred – 3 boda

4.A razred – 0 bodova

4.B razred – 0 bodova

Foto: Josipa Majstorović i Nora Šarić