MEĐURAZREDNO NATJECANJE ZA VELJAČU – MAŠKARE

U utorak, 16. veljače 2021. u Katoličkoj gimnaziji u Požegi za vrijeme 7. sata održat će se međurazredno natjecanje u maskiranju. Učenici svakog razreda trebaju se maskirati odabirom vlastite teme, a pritom je potrebno paziti da se izbjegnu one teme koje bi nekoga vrijeđale ili ismijavale. Cilj ovog natjecanja jest razvedriti atmosferu u školi, zabaviti se na kreativan način nakon razdoblja fizičke udaljenosti zbog online nastave, te doprinijeti međusobnoj povezanosti učenika u razredima.

Toga će dana sati biti prilagođeni natjecanju, a masku svakog pojedinog razreda ocjenjivat će komisija bodovima od 1 do 20, prema sljedećim kriterijima:

  1. Sveobuhvatnost (sudjelovanje cijelog razreda)
  2. Originalnost

Komisiju za ocjenjivanje čine četiri profesora koji nisu razrednici:

  1. Vera Ćuže Abramović
  2. Miroslav Paulić
  3. Katarina Soldo Obućina
  4. Krunoslav Siroglavić

Osvojeni bodovi zbrajat će se s osvojenim bodovima kroz prvo polugodište, te će ukupan rezultat biti objavljen nakon natjecanja.