Natjecanje – izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna – LIK

Školska razina natjecanja LIK 2021. održana je 12. veljače 2021. Komisiju su činile profesorice Marijana Ćorluka, Marija Tonković i Vera Ćuže-Abramović. Tema natjecanja bila je Portret i autoportret te podtema Tijelo u likovnoj umjetnosti.

Rad učenice Katarine Baltić

Natjecanju je pristupilo četvero učenika te su sva četiri rada zadovoljila kriterije i poslana su na županijsku razinu.

Prvo mjesto pripalo je Karlu Bleizifferu koji se i ove godine natjecao s filmom koji je naslovio FACE2face. Drugo mjesto dijele Katarina Baltić i Ana Noa Blašković dok je četvrto mjesto pripalo Heleni Kesić.

Radove svih učenika možete vidjeti u našoj virtualnoj galeriji.

Čestitamo svim sudionicima, a nagrađenima želimo uspjeh na županijskoj razini.

Naslovni je rad učenice Noe Ane Blašković.

 

Rad učenice Helene Kesić

 

 

 

 

 

 

 

 

Prvonagrađeni FACE2face Karla Bleiziffera