Korizmena duhovna obnova djelatnika katoličkih škola u Požegi

U petak, 12. ožujka 2021. u požeškoj je katedrali sv. Terezije Avilske održana Korizmena duhovna obnova djelatnika katoličkih škola u Požegi, a predvodio ju je fra Siniša Pucić, vjeroučitelj i duhovnik u Katoličkoj gimnaziji fra Marijana Lanosovića u Slavonskom Brodu. Obnova je započela nagovorom u 16.30 sati na temu Sv. Josip, uzor očinstva, nakon kojeg je uslijedila mogućnost svete ispovijedi. Nakon što je održana kateheza o obitelji kao dio redovitog korizmenog pastoralnog programa Požeške biskupije svi su prisutni sudjelovali u pobožnosti križnog puta koji je predvodio vlč. Marijan Pavelić, vjeroučitelj u Katoličkoj osnovnoj školi u Požegi, a postaje su čitali djelatnici Katoličke osnovne škole i Katoličke gimnazije u Požegi. Vrhunac duhovne obnove bilo je euharistijsko slavlje u 18.30 sati koje je predvodio voditelj duhovne obnove.