3.b u Gradu na Dravi

Kako bi se zajedno odmorili, družili i zabavili na kraju i ove školske godine, u ponedjeljak, 14. lipnja 2021. dio učenika 3. b razreda dan je proveo na jednodnevnom izletu u Osijeku. U Osijeku su najprije posjetili zoološki vrt koji je ujedno i površinom najveći zoološki vrt u Hrvatskoj. Iako nekim životinjama nije bilo stalo do druženja s posjetiteljima pa su se sakrili u svoja skrovišta, osječki komarci tu priliku nikako nisu mogli propustiti. Poželjeli su dobrodošlicu našim učenicima i cijeli su ih dan vjerno pratili kroz grad. Nakon šetnje kroz zoološki vrt uputili su se u konkatedralu sv. Petra i Pavla apostola gdje su se pomolili i zahvalili Bogu za uspješnu školsku godinu. Nahranivši dušu bilo je vrijeme i za nahraniti tijelo. Slobodno su vrijeme nakon ručka iskoristili u trgovačkom centru Portanova. Kao šećer na kraju pogledali su film Cruella u kinu Urania. Nakon zabave, jedne razbijene čaše i jednosatne vožnje vratili su se kući sretni i umorni, ali i spremni za još nekoliko dana nastave do kraja školske godine.