Razgovor (intervju) – za poslove nastavnika geografije, nastavnika kemije, nastavnika biologije i nastavnika povijesti

Na razgovor (intervju) koji će se provesti u utorak 7. prosinca 2021. godine u sjedištu Katoličke gimnazije s pravom javnosti u Požegi u Ulici pape Ivana Pavla II. 6 u sobi ravnatelja škole upućuju se kandidati, poredani po abecedi prezimena:

  •  za poslove NASTAVNIKA GEOGRAFIJE:

1. ALABER, JOSIP u 08:00 sati;

  •  za poslove NASTAVNIKA KEMIJE:

1. KAJINIĆ, ŽANA u 08:15 sati;

  •  za poslove NASTAVNIKA BIOLOGIJE:

1. ĆOSIĆ, JOSIPA u 08:30 sati

2. MANDIĆ, KREŠIMIR u 08:45 sati;

  •  za poslove NASTAVNIKA POVIJESTI:

1. BENIĆ, FILIP u 11:30 sati

2. ĐURINA, LORENA u 11:45 sati

3. PAČIĆ, IVICA u 12:00 sati.

Kandidat koji ne pristupi razgovoru (intervjuu) više se ne smatra kandidatom.

Za kandidate čiji je ulazak u Katoličku gimnaziju s pravom javnosti nužan na dan razgovora (intervjua) obavezna je maska za lice u skladu s uputama za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad srednjih škola u školskoj godini 2021./2022.

Na sve kandidate koji dolaze u službene prostorije u kojima rade službenici i namještenici u Katoličkoj gimnaziji s pravom javnosti odnosi se obveza predočenja EU digitalne COVID potvrde ili drugog odgovarajućeg dokaza o cijepljenju, preboljenju odnosno testiranju u skladu s odlukom o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja službenika i namještenika u javnim službama (na koje se primjenjuje propis kojim se uređuju plaće u javnim službama).

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata prijavljenih na natječaj koje provodi razgovor (intervju)