BRINI O SEBI – BUDI DOBRO – proŽIVI COVID

Projekt “BRINI O SEBI – BUDI DOBRO – proŽIVI COVID” ima za cilj pružanje psihološke podrške mladima u Hrvatskoj i očuvanje mentalnog zdravlja mladih za vrijeme pandemije koronavirusa.

 

U sklopu projekta, pokrenute su telefonske linije za savjetovanje mladih u 20 hrvatskih županija i gradu Zagrebu.

 

Od sad postoji i adresa elektroničke pošte mladihr@psiholoska-komora.hr na koju se mladi mogu anonimno obratiti psiholozima iz Hrvatske psihološke komore koji će odgovarati na upite i davati savjete mladima. Ovaj vid pružanja podrške mladima nastao je u suradnji s portalom za mlade Mladihr.hr (projekt Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade) i Hrvatske psihološke komore dok telefonske linije osigurava Telemach Hrvatska.

Brošura – Brini o sebi-Budi dobro-Proživi Covid