Predbožićni prijem kod Županice

Nekoliko godina za redom Požeško-slavonska županija u predbožićno vrijeme upriličuje dodjeljivanje priznanja i novčanih nagrada učenicima koji su u protekloj školskoj godini na državnim natjecanjima i smotrama ostvarili prva tri mjesta, a tu su i svi oni učenici koji su predloženi na državnu smotru LiDraNa. Upravo je na tom natjecanju u kategoriji radijske emisije našu školu predstavljao novinarski par Lea Majski i Antonio Bebek, a pod mentorstvom prof. Miroslava Paulića. Nažalost, zbog akademskih obveza prijemu nije mogao sudjelovati prošlogodišnji maturant Antonio Bebek pa su Lea Majski i prof. Paulić primili zahvalnicu i u njegovo ime.

Ove se godine dodjela priznanja održala u prekrasnoj dvorani Glazbene škole koja je kao škola domaćin predstavili nastup nekoliko njihovih nagrađenih učenika. Nakon što je školski zbor događaj započeo pjevanjem Lijepe naše prisutne je pozdravio predstavnik županice Antonije Jozić g. Ferdinand Troha, a po završetku dodjele priznanja sve je pozdravio i ravnatelj Glazbene škole g. Kovačević.

Fotografija: Laganini FM