Maturalna 4.b

Dana 6. svibnja 2022. godine generacija maturanata 2018./2022. naše Katoličke opće gimnazije okrunila je svoje srednjoškolsko obrazovanje maturalnom zabavom u restoranu Schön blick. Program je započeo u 19 sati, a zajedno s maturantima slavili su roditelji i profesori. Ravnatelj škole nije mogao sudjelovati u večeri, ali je prenio svoje čestitke preko profesora. Nakon svečanog ulaska i šaljivih prozivki maturanata u salu, razrednica profesorica Sanja Prša održala je govor upućen ponajprije maturantima, a zatim i profesorima i roditeljima. Zahvalila se svima i poželjela sreću u daljnjem školovanju. Nakon nje je predsjednica razreda Katarina Baltić održala govor upućen svima prisutnima. Zatim je uslijedila šaljiva prozivka profesora, a maturanti su im zahvalnost za protekle četiri godine iskazali poklončićima. Profesor Krunoslav Siroglavić predvodio je molitvu za blagoslov jela. Maturantica Marta Grgić na harmonici, u pratnji profesora Krunoslava  Siroglavića i Krešimira Mandića na gitarama, odsvirala je nekoliko pjesama te tako još više uljepšala tu večer. Nakon svečane večere i kratke zabave roditelji su pošli kućama, a njihova su mjesta zauzeli prijatelji i poznanici maturanata. Ples, pjesma i zabava trajali su do ranih jutarnjih sati. Čestitamo i mi maturantima na završenom školovanju i želimo im sreću i Božji blagoslov na daljnjim životnim putevima!